Zamów usługi geodezyjne w Gorzowie i jego okolicach

Świadczymy usługi geodezyjne dla Klientów z branży budowlanej, rolniczej i innych gałęzi przemysłu działających w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy. Na rynku prac geodezyjnych jesteśmy już od ponad 20 lat – obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy i instytucje. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz właściwe metody pomiarów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę przede wszystkim potrzeby Klienta. Nasza siedziba znajduje się w Kórniku k. Poznania, lecz usługi geodezyjno-kartograficzne świadczymy również w całym powiecie gorzowskim i najbliższej okolicy. Ofertę kierujemy do Klientów z takich miejscowości jak Kłodawa, Witnica, Deszczno, Santok, Bogdaniec, Janczewo, Baczyna, Różanki, Marwice, Łagodzin, Czechów, Santocko, Wawrów czy Krasowiec

Geodeta, Gorzów Wlkp. – co możemy dla Ciebie zrobić?

Usługi geodezyjne realizowane na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic obejmują wszystkie czynności i pomiary niezbędne do wykonania opracowań kartograficzno-geodezyjnych. 

W skład naszej oferty wchodzą:

Wszystkie prace geodezyjne na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic przeprowadza specjalista, jakim jest geodeta uprawniony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i wykorzystywaniu nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług geodezyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem geodety obowiązującym w Gorzowie Wlkp. i okolicznych miastach.

Geodeta, Gorzów Wlkp. – co możemy dla Ciebie zrobić?

Klientom indywidualnym, biznesowym i instytucjonalnym z powiatu gorzowskiego oferujemy pomiary i weryfikację nieruchomości – geodezyjna obsługa inwestycji w Gorzowie Wielkopolskim umożliwia sprawdzenie realizacji założeń projektowych i stanu prawnego nieruchomości. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi geodezyjne niezbędne do zakończenia procesu inwestycyjnego i odbioru budynku. Wśród wykonywanych przez nas czynności znajdują się m.in. pomiary powykonawcze, tyczenie budynków, podział działek, pomiary działek i doradztwo geodezyjne. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty i otrzymać indywidualną wycenę usług geodezyjno-kartograficznych.