Usługi geodezyjne w Międzyrzeczu i okolicach

Kończysz inwestycję w Międzyrzeczu i potrzebujesz doświadczonego geodety, który sprawdzi zgodność budynku z projektem i wykona inwentaryzację powykonawczą? A może chcesz uzyskać decyzję o warunkach zabudowy lub wykonać pomiary sytuacyjno-wysokościowe? Nasz geodeta obsługuje cały powiat międzyrzecki, w tym Międzyrzecz, Bledzew, Pszczew, Karolewo, Bobowicko, Bukowiec, Chełmsko, Popowo, Pieski, Wyszanowo, Kursko i okoliczne miejscowości. Siedzibą naszej firmy jest Kórnik k. Poznania, lecz profesjonalne usługi geodezyjne świadczymy również dla Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z obszaru powiatu międzyrzeckiego. Działamy od ponad 20 lat i obsługujemy różne branże, między innymi budowlaną i rolniczą. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w tym również drony.

Geodezyjna obsługa inwestycji w Międzyrzeczu

Wykonujemy pomiary powykonawcze w ramach geodezyjnej obsługi inwestycji w Międzyrzeczu. Celem pomiarów jest weryfikacja nieruchomości pod kątem spełnienia założeń projektowych – należy je wykonać przed oddaniem obiektu do użytkowania. Inwentaryzacja geodezyjno-powykonawcza wymaga wykonania mapy powykonawczej, bez której odbiór budynku jest niemożliwy. Taka mapa uwzględnia m.in. budynek, przyłącza mediów, ogrodzenia, miejsca parkingowe czy nawierzchnie utwardzone. Geodezyjnym pomiarom powykonawczym podlegają wszystkie obiekty budowlane wymagające decyzji o pozwoleniu na budowę. Do przeprowadzenia pomiarów stosujemy odpowiednie metody i specjalistyczny sprzęt

Sprawdź informacje na temat świadczonych przez nas usług geodezyjnych, klikając w link lub kontaktując się z nami.

Geodeta uprawniony – Międzyrzecz i powiat międzyrzecki

Nasza oferta obejmuje zarówno profesjonalne usługi geodezyjne dla Klientów z Międzyrzecza i okolic, jak i kompleksowe doradztwo w zakresie czynności realizowanych przez geodetę uprawnionego. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia i przejrzyste warunki współpracy.

W zakresie usług geodezyjno-kartograficznych znajdują się pomiary sytuacyjno-wysokościowe, obsługa geodezyjna inwestycji i sporządzanie map geodezyjnych do celów projektowych, prawnych, opiniodawczych i informatycznych. Realizujemy również prace związane ze stanem prawnym nieruchomości, uzyskujemy decyzje o warunkach zabudowy i wykonujemy pomiary wodno-powietrzne, takie jak batymetria i fotogrametria. Nasza oferta obejmuje specjalistyczne techniki pomiarowe, takie jak filtracja, wektoryzacja, cyfrowa kalibracja map czy poprawianie czytelności linii i tekstów. Zajmujemy się także geodezyjną obsługą kopalni oraz odralniamy grunty rolnicze. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług geodezyjnych naszej firmy. Jesteśmy również otwarci na dodatkowe pytania dotyczące przedstawionej oferty.

Ile kosztują usługi geodezyjne w Międzyrzeczu? Sprawdź nasz aktualny cennik geodety – zaznaczamy jednak, że wycena zawsze odbywa się indywidualnie po dokładnym przeanalizowaniu zakresu zleconych prac. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje i otrzymać indywidualną wycenę.