Geodeta Września – podziały działek i obsługa procesu budowlanego

Nasza firma działa na rynku wrzesińskich usług geodezyjnych od początku działalności, która rozpoczęła się blisko 20 lat temu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oferujemy usługi dopasowane do specyfiki lokalnego rynku. Współpracujemy z inwestorami na każdym etapie realizacji procesu budowlanego. Wykonujemy stosowne pomiary i opracowania. Oferujemy kompleksową obsługę budów. Równie ważnym segmentem oferowanych przez nas usług geodezyjnych jest realizacja czynności i projektów podziałów oraz scalania działek. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych pomiarami i opracowaniami geodezyjnymi. Dane i opracowania udostępniamy w formie cyfrowej i tradycyjnej.

Usługi geodezyjne na terenie Wrześni i okolic

Realizujemy usługi geodezyjne na terenie Wrześni i całego powiatu wrzesińskiego. Regularnie prowadzimy czynności, których przedmiotem są działki i obiekty zlokalizowane w miejscowościach takich jak: Miłosław, Nekla, Pyzdry oraz Kołaczkowo. Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyceny czynności geodezyjnych i mierniczych. Realizujemy projekty scalenia i podziału działek. Prowadzimy obsługę geodezyjną inwestycji budowlanych na terenie Wrześni i okolic. Oferujemy usługi geodezyjne na potrzeby inwentaryzacji kopalni odkrywkowych. Dysponujemy sprzętem do szybkiego wykonywania pomiarów z powietrza i wody. Oferujemy obliczenia mas ziemnych, wyrobisk i zwałowisk. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny usługi dopasowanej do konkretnych potrzeb.

Geodezyjne ciekawostki z Wrześni

Września jest miastem powiatowym położonym na terenie Równiny Wrześnieńskiej, około 50 km na wschód od Poznania. Stanowi płaski obszar, opadający łagodnie w kierunku południowym. W rzeźbie terenu zaznacza się płytka dolina rzeki Wrześnicy. Września jest miejscowością mocno zurbanizowaną, zamieszkaną przez ponad 30 tysięcy osób. Na jej obszarze nie brak jednak licznych terenów zielonych. Na północy miasta znajduje się Zalew Lipówka, zbudowany głównie do celów rekreacyjno-sportowych.

Września zyskała prawa miejskie już w czasach średniowiecza. Na kartach historii zapisała się przede wszystkim jako miejsce, w którym w 1901 roku, pod zaborem pruskim, doszło do bezprecedensowego protestu dzieci przeciwko nauce religii w języku niemieckim. Przez Wrześnię zawsze przebiegały ważne szlaki, w związku z czym stanowiła ośrodek rzemiosła i handlu. Obecnie przyciąga inwestorów ze względu na swoje centralne położenie przy trasie Warszawa-Berlin, będącej częścią międzynarodowej drogi E30.