Geodeta uprawniony – Zielona Góra i powiat zielonogórski

Szukasz doświadczonego geodety, który działa na terenie Zielonej Góry i okolic? Nasza firma świadczy usługi geodezyjno-kartograficzne dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Jesteśmy na rynku już od 2000 roku – mamy bogate doświadczenie we współpracy z przedstawicielami wielu branż, w tym budowlanej i rolniczej. Posiadamy niezbędne uprawnienia i stosujemy nowoczesny sprzęt zapewniający precyzyjne pomiary. Dbamy o zróżnicowanie oferty i dopasowanie jej do potrzeb Klientów z każdej branży.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Kórniku k. Poznania, lecz geodeta świadczy usługi również w Zielonej Górze i powiecie zielonogórskim. Obsługujemy między innymi takie miejscowości, jak Świdnica, Przytok, Wilkanowo, Czerwieńsk i Płoty. Zapraszamy do współpracy!

Usługi geodezyjne na terenie Zielonej Góry i okolic

Zastanawiasz się, w czym może pomóc geodeta? Dla Klientów z Zielonej Góry i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę usług polegających na realizacji czynności geodezyjnych i mierniczych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem geodety dla Zielonej Góry i powiatu zielonogórskiego. Zaznaczamy jednak, że wycena odbywa się indywidualnie po przeanalizowaniu zakresu prac.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź szczegółowe informacje na temat naszych usług geodezyjnych.

Inwentaryzacja powykonawcza budynków w Zielonej Górze

Jedną z naszych specjalizacji jest geodezyjna obsługa inwestycji. Zielona Góra i okoliczne miejscowości to obszary, na których realizujemy pomiary powykonawcze, dzięki którym można sprawdzić, czy zostały spełnione założenia projektowe. Usługi inwentaryzacji geodezyjno-powykonawczej kierujemy do wszystkich Klientów kończących proces inwestycyjny. Nasze usługi geodezyjne na terenie Zielonej Góry obejmują także tyczenie budynków i budowli, podział działek, pomiary działek oraz kompleksowe doradztwo. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje i otrzymać indywidualną wycenę.